Movies
Ratings
20
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5