Movies
Ratings
569
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Poseidon AdventureRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0