Titles you rated
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 4.5
NoragamiRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.5