Movies
Ratings
363
Extreme JobRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 1.5
Christopher RobinRated ★ 4.5
JungleRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 3.5
Welcome to the SticksRated ★ 5.0
SouthpawRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0