Titles you rated
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
17 AgainRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
Love NowRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
21Rated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0