Titles you rated
AlonersRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.0
The MediumRated ★ 2.0
Escape PlanRated ★ 2.0
The MistRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 2.5
SingRated ★ 2.0
SplitRated ★ 1.5
A Single RiderRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5