Titles you rated
49 DaysRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0