Series
Ratings
34
Radiation House Season 2Rated ★ 4.0
Radiation HouseRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
BG: Personal BodyguardRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0- 사이렌 형사 X 그녀 X 완전 악녀Rated ★ 3.5
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.5- A LifeRated ★ 3.0
Kiss that KillsRated ★ 2.5
Code Blue Season 3Rated ★ 3.5
Code BlueRated ★ 4.0
Code Blue Season 2Rated ★ 3.5- ゆうべはお楽しみでしたねRated ★ 2.5
Hotel on the Brink!Rated ★ 4.0
Black PeanRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.0- 전영소녀~VIDEO GIRL AI 2018~Rated ★ 3.0