Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Hotel ArtemisRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Red SparrowRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Kate & LeopoldRated ★ 2.5
The Kings of SummerRated ★ 3.0
And While We Were HereRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Two Lights : ReluminoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 3.0