Movies
Ratings
493
Beauty WaterRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
MimicRated ★ 5.0
Æon FluxRated ★ 5.0