Movies
Ratings
541
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
The Art of Racing in the RainRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The Life ListRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Brian BanksRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 5.0
FerrariRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Carry OnRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 0.5
MoneyballRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 2.5
Love AgainRated ★ 4.0