Titles you rated
Quarterback Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
EXchange Season 1Rated ★ 2.0
MIX & MATCHRated ★ 4.5
Blue BirthdayRated ★ 4.0
The Best EndingRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
TWENTY - TWENTYRated ★ 4.0
Growing SeasonRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 3.0
Ending AgainRated ★ 3.5
Love Playlist Season 4Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 2.5