Titles you rated
VIPRated ★ 1.5
My Secret TerriusRated ★ 2.5
Miss BackRated ★ 1.0
Lovers in PragueRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.5
GhostRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0