Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
SproutRated ★ 4.0
FrankRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 1.0
ViceRated ★ 3.5
MRated ★ 3.0
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5- My Dream ClassRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
SuffragetteRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5