Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
The MissingRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Under the DomeRated ★ 3.5