Titles you rated
KingdomRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
Class of LiesRated ★ 2.5
The Tale of NokduRated ★ 3.5
Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
VagabondRated ★ 3.5
At EighteenRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 4.0
Love Playlist Season 4Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.5
MemoristRated ★ 3.0
Meow, the Secret BoyRated ★ 3.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 5.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 5.0