Titles you rated
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: The Lost TowerRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
GravityRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5