Titles you rated
The Legend IRated ★ 0.5
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 4.5
Rocky IIRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 5.0
WarRated ★ 4.5
Child's Play 3Rated ★ 4.5
Rough PlayRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
Who Am I?Rated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 2.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 2.0
Hansel & GretelRated ★ 2.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 2.0
First BloodRated ★ 2.5