Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
A Trip to the MoonRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
The Breaking IceRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
White ValentineRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5- HeartbreakersRated ★ 2.5
Shall We Kiss?Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Under the SunRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0