Titles you rated
ParadiseRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5