Movies
Ratings
737
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.5
CarrieRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The World's EndRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5