Series
Ratings
83
My NameRated ★ 1.5
Pippi LongstockingRated ★ 3.0- The PeakRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.0
Buzzer BeatRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Modern FarmerRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Wonderful DaysRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Hello My TeacherRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0