Titles you rated
PaprikaRated ★ 3.5
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 3.5
Tokyo!Rated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.5
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 5.0