Movies
Ratings
946
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
UgliesRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
Madame WebRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0