Movies
Ratings
162
The Dark KnightRated ★ 5.0
LawlessRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 1.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 1.5
MoanaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
ClownRated ★ 2.0
The BabysitterRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 2.0