Movies
Ratings
73
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.0