Titles you rated
- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 3.5
Hello! My LadyRated ★ 0.5
Two MothersRated ★ 0.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.5
The Accidental CoupleRated ★ 5.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 1.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0