Movies
Ratings
325
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 2.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
A Mermaid in ParisRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0