Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0