Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0