Movies
Ratings
50
Miss GrannyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0