Titles you rated
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
SaltRated ★ 5.0