Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Alien SamRated ★ 2.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 1.0
Let's EatRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 1.0
Liar GameRated ★ 2.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 1.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
TripleRated ★ 1.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
HwajungRated ★ 1.0
JejoongwonRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 3.0