Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
핀란드 셋방살이Rated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5- Lee Sang That Lee SangRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Love RevolutionRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5