Movies
Ratings
502
Baby DriverRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Power RangersRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 2.5
April and the Extraordinary WorldRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Ratchet & ClankRated ★ 2.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 1.5