Titles you rated
MoneyRated ★ 3.0
The Killer_ A Girl Who Deserves To DieRated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.0
Man on High HeelsRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 2.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
OnceRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5