Movies
Ratings
646
Extreme JobRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5- Horror Stories 3Rated ★ 0.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 4.0