Series
Ratings
119
God's QuizRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Miss MermaidRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 0.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0