Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5