Titles you rated
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0