Movies
Ratings
177
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Silent HillRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0