Movies
Ratings
349
No BreathingRated ★ 1.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Venus TalkRated ★ 2.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 3.5
G.I. JaneRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 2.5
ImmortalsRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 4.5
The OmenRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 2.5
Under SiegeRated ★ 4.0
StargateRated ★ 5.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 3.5
Judge DreddRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 2.5
BrokenRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0