Movies
Ratings
537
Green BookRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
HiddenRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.0
BurningRated ★ 1.5
LoganRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.5
First ManRated ★ 2.0
UpgradeRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 1.5
WonderRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Love+SlingRated ★ 1.5