Series
Ratings
29
Friends Season 3Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
RomeRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
SangdoRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Love in Your BosomRated ★ 3.0