Movies
Ratings
48
MaleficentRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5