Titles you rated
- Star in My HeartRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.5
City HallRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0