Titles you rated
JokerRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
MuteRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 1.5
EqualsRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0