Series
Ratings
102
SKY CastleRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Ode to Joy Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
HumansRated ★ 5.0
HumansRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Big CRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
The Big CRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0