Titles you rated
The Beaches of AgnèsRated ★ 5.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 3.0
The PartyRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
CloserRated ★ 5.0
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
Two LoversRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
The White RibbonRated ★ 3.5
Feels Good ManRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
One Sings The Other Doesn t L Une Chante L Autre PasRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Mauvais SangRated ★ 3.5
Paranoid ParkRated ★ 4.0
ApplesRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0