Titles you rated
Blade IIRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0